Farby i taśmy

Znajdziesz tu wszystkie produkty zapewniające bezpieczeństwo podłogowe. Ostrzegawcze taśmy podłogowe do znakowania obszarów to prosty i efektywny sposób na wyróżnienie lokalizacji niebezpiecznych i tych o specjalnym przeznaczeniu. Odbiorcami naszych wysokiej jakości taśm podłogowych oraz farb do oznakowania trwałego lub tymczasowego są m.in. wła...

Znajdziesz tu wszystkie produkty zapewniające bezpieczeństwo podłogowe. Ostrzegawcze taśmy podłogowe do znakowania obszarów to prosty i efektywny sposób na wyróżnienie lokalizacji niebezpiecznych i tych o specjalnym przeznaczeniu. Odbiorcami naszych wysokiej jakości taśm podłogowych oraz farb do oznakowania trwałego lub tymczasowego są m.in. władze lokalne, firmy użyteczności publicznej oraz dostawcy usług w wielu branżach. Wśród produktów zapewniających bezpieczeństwo na poziomie podłogi oferujemy również produkty antypoślizgowe do schodów i na podłogi z płytek. Proste, skuteczne i łatwe do zastosowania.

W ofercie posiadamy również różnego rodzaju osłony na kable (w tym także maty osłaniające kable), które zabezpieczają przed potknięciami z powodu luźnych i ciągnących się kabli.

Więcej

Farby i taśmy Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów