O nas

COBA Polska

COBA Europe to dziś jeden z największych, najbardziej doświadczonych i cieszących się największym uznaniem producent wycieraczek i mat podłogowych w zastosowaniu przemysłowym, laboratoryjnym, warsztatowym.

Jako COBA POLSKA, oferujemy bardzo szeroki asortyment, począwszy od mat i wykładzin zabezpieczających podłogi w zakładach pracy, a skończywszy na systemach mat wejściowych stworzonych na zamówienie.


Rozwiązania i produkty COBA “To więcej niż maty” Nasi doświadczeni przedstawiciele są do Państwa dyspozycji – służą pomocą i radą, pomogą w doborze właściwego rozwiązania i produktu. Jako COBA Polska możemy dostarczyć darmowe próbki produktów oraz przeprowadzić terenową analizę miejsca, gdzie na być realizowane zamówienie. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji projektu, a naszych Klientów otaczamy także opieką posprzedażową.


Nasze w pełni zaopatrzone centra dystrybucji pozwalają na sprawną logistykę o szerokim zasięgu. To umożliwia profesjonalną obsługę klientów z terenu całej Polski. Jako dystrybutor wykładzin i mat, firma COBA Polska stara się uczciwie zapracować na zadowolenie swoich kontrahentów.


Klienci są dla nas najważniejsi – ufam, że współpraca z COBA Polska będzie dla Państwa efektywna i owocna.